Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıdem en balaban miktarda ilaç karınerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği vadiı büyütmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın bilgelik acıarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen serarı medlulında ülkesini kadimî söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent servuruları ile bile meşhurdur. 143 pare servurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında imdi reel bir kompetan olmasıyla alay malay kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise ahali ortada en çok patent servurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla kandırıcı işlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse dahi katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay cereyan etmek üzere otama yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık tarihine balaban bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek dayamak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz ağırlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (taraf tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e andıran ülkede müsaadeı alınmıştır. Bütün çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Yordamsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin birlikte insanoğluna yarayacak işler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta tarafıkların geçmesi karınin muayyen bir devranı beklesek dahi bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden amelî bir şekilde otama edebilmek karınin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsel işlev bozukluğunu da otama eylemek karınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış kızdırmae karşı dirençli ve ağırlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent servurularının 2000 adetine andıranın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri dar istirahatlarine sunulan mütebaki cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Yerleşmiş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en düz katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da balaban vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mevki vadi diğer fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir miktarda farmasötik dahineşelendiren patentinin tanrı sahibi olması ve servurusunu ilk yapan can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın asıl yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana vadiında çkızılışmalarını kadimî yaygınleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli öğün Türkiye Senenin Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil el dışında yani kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı daruların alınlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile alay malay kandırıcı işlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mevki vadi bir altın sahası ile alay malay serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı valör veya miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada inançlerine mevki verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ilhak valör mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise tabii gereç gestaltsındaki açıkluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine müsait rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki vadi teferruatlara nazaran üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir