Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, tuzaküminyum kabil metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından az çok ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C geçmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın aksiyonlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete vazgeçmek az çok önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en eksiksiz şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri tehlikeli anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları kasti deprem kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğaksiyonkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi kalınlık yeğleme ediliyorsa ona muvafık bir seçim tamir etmek esaslı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart uzunluk 3000 mm’dir. Fakat projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yaparak kaliteye değmek ister misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr kurmak namına tercihinizi yapmalkaloriız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri bağırsakin yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir