Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman arz aldığından, sigaraya benzemekle birlikte, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat için bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek için belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkatilklarını tağyir etmek ve insanların daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek için geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşır olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanımı için tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek için belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da domestik yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere sair duman ürünleri üzere tabilık strüktürcı olabileceği konusunda uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets üzere duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve sair sıhhat problemlerine niye olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat için yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanımı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine yaraşır şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir