Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği tarafından 1975 yılında kurulmuştur. Mualla kalitede eğitim vermeyi lakinçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Mektep, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Mektep vermiş başüstüneğu eğitim sayesinde ilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde yüce rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , meyan ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en âlâ eğitimi toka etmek kucakin en son teknolojik eğitim vesaitını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve sayısal eğitim mukayyetmları bulunur. Bu vesait, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz yüksek ve şen hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Mektep, aynı zamanda öğrencilere kreatif fikir ve problem çözme yeteneğini geliştirmeyi lakinçlar. Bunun kucakin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar aracılığıyla problem çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini dışa vurum etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına olanak teşhisr. Ve onların kreatif fikir becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olur. Mektep, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve sosyal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere hoşgörüsüzlmalarına olanak teşhisr. Bu etkinlikler, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ve onların okulda, toplumda henüz olumlu bir yardım bırakmasına yardımcı olur.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej üste öğrencilerine el dışı seyahetleri ve kıstak eğitimi gibi katılmış eğitim fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya hakkında bilim sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olur. IPA Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış başüstüneğu kıstak eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış başüstüneğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı kıstak eğitimi, öğrencilerin dünya hakkında henüz bir küme bilim sahibi olmalarına ve farklı kıstak ve kültürlerle henüz palas komünikasyon kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği tarafından 1975 yılında kurulan ve bugüne kadar kalitesini esirgeyici bir okuldur. Mektep, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim verir ve öğrencilerin hem akademik hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim vesaitını kullanarak, problem çözme ve kreatif fikir becerilerini geliştirmeyi lakinçlar.
Hatta, öğrencilerin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olur. Il dışı ekskursionlar ve kıstak eğitimi gibi katılmış eğitim fırsatları da sunar. Birbunca ünlü, nöbetinsanı, sükselı Fen İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir