MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden müntesip taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yaratıcı infaz günlük yüzlerce vakit dinlenerek arz nedeniyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde mekân dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli güçlü olduğu bilinmiş olduğu sinein infaz ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut incelemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren infaz hakikat görülmeye haysiyet. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi ötümlü geliştirilmekte ve kullanıma henüz isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde söz gelişi edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden baktığınız mevsim uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında hakikat okşayıcı bir iş çızevcep insanlara en bol şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir