MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon günce yüzlerce saat dinlenerek alan çehreünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavil ettiriyor. Eserin bu denli etkili olduğu bilindiği bağırsakin aplikasyon ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya izlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavil ettiren aplikasyon cidden görülmeye valör. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde özen verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daim vüruttirilmekte ve kullanıma daha müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde oyun edilmeye çhileışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Zaten aplikasyon marketlerden baktığınız bugün uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında cidden yalabık bir iş çırefikap insanlara en âlâ şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir