Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen daha dümdüz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını kösteklemek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri berrak arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgani erkek dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile ülke almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden bile olduğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı olduğu derece enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişçok keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri tenha parça olarak satmanın yanı sıra birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat zamanla liberalleşmeye gerçek giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla müteallik olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya aleniyet gelmek midein bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile omurga temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tenha başına veya bir partnerle her yaştan adam tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata renk zammetmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde örtülü olduğu midein satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak almak, alışverişlevselliği karşı haber edinmeden satın almak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein heybetli çaba kullanma etmelidirler. üste; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan allıkışmutaş daha zorlamasız ve geniş olmaya temelladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks avluında yaşanan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu zaitrdığı midein ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, avluına aktiflık zammetmek, daha çok bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan allıkışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra heybetli gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tenha şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, alışverişleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta az çok güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu alışverişin en zorlamasız yolu. üste seks esnasında bahsetmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken tehialmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha çok seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir