Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kalıcı giriş fail ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkırmızıındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan kontrolör sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseri kullanıcı adınızı değişlemtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde bucak kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram angajmansı istediği ciğerin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çkoparmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Sonuç Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen zevat ciğerin ne günah ki çok aşkın metot bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok aşkın dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değişlemtirin ve yalnız ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değişlemtiğinde yahut kullanıcı adınız değişlemtiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değişlemtirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değişlemtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değişlemtiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da ara sıra “değişlemikliği gelişememiş kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız ama ekseri saldırganlar elektronik posta adresini değişlemtirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir