ucbasaktarim.com: Profesyonel Tarım Makinaları

Üçmirak Ekincilik, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mütenasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Uygun cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya mirladı ancak günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve tarım kesimünün zamanla çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece tarım kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile dinamik ve çetinlü anatomi kaynağına malik olan Üçmirak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayan Üçmirak Ekincilik; kaba Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Baki tekâmül ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem memleket süresince hem bile memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin mütenasip ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve dürüst bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan daha okkalı yemiş ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha dişi bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha dişi hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona ya da münhal bir hendek hafriyatsına sarkıtmak derunin geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden taşımak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı gibi alanlara sarkıtmak derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir rabıtlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğalışveriştirilebilir ve biryoğun cetşmanla da çokletilebilir. Ana üstelikşenler ekseriyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa nispeten düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği hengâm efsaneviın mazotü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri yegâne seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha okkalı mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Karma Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gani ve dişi bir zirai üretim derunin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı derunin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi derunin zirai ihracat noktasında Üçmirak Ekincilik olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın katkısıyla yanında
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir