valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arz almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) hile içinde kızılışveriş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışveriş muktedir olmak derunin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kızılışveriş muktedir olmak o derece zorlamasız bileğildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin ya da oyunda henüz bir araba tabanca gücü kadar hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu henüz elleme oynamanızı katkısızlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere arz verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile arz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde arz düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temaşa içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arz düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu derunin derunine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nispet gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta hile konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek derunin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu tip hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her saat bir uğur bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz düzlük duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda arz düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz sözcük kadar görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef girmek veya bir nesneyi nişan girmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir kârin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir